חיפוש

יותר משורה תחתונה

כאשר לקוח פונה לשמאי מקרקעין עיקר עניינו הוא בשורה התחתונה - מה שוויים של נכסי המקרקעין שבבעלותו או שבהם יש לו עניין?

 

אלא שהמציאות מורכבת מעט יותר. אם יתברר  שהגינה בחזית הבית אותו ברצונו לרכוש עלולה לשנות פניה למבנה ציבורי; או שסביבת הנכס המסחרי המוצע על ידו למכירה עומדת לשנות פניה עקב הקמת תחנת רכבת קלה בסמוך; או שייעוד מבנה התעשייה שבכוונתו לקנות עומד להשתנות דווקא למגורים - הרי שלמידע החשוב הזה יש השפעה ודאית על השורה התחתונה, ולא רק עליה - כי אם על כל תהליך קבלת ההחלטות שיעבור.         

 

ניסיוננו המגוון ורב השנים לימדנו כי שוויים של נכסים מושפע מגורמים רבים. שמאות המקרקעין הינו מקצוע רב-תחומי השואב ממקצועות  המדידה, ההנדסה, התכנון והבניה, המשפט והכלכלה. שמאי מקרקעין נדרשים במהלך עבודתם לבצע בדיקות מעמיקות וסקרים בכל אותם התחומים, אשר יחדיו מגבשים את דעתם לנושא השווי - הוא השורה התחתונה.     

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בידע ובמומחיות של אחד ממשרדי שמאות המקרקעין וניהול הנכסים הגדולים והוותיקים בישראל - דנוס. כהן. להט. שמאי מקרקעין - ולהנות מסל השירותים הייחודי אותו אנו מציעים, הכולל מידע רב וחיוני אודות נכסי המקרקעין בהם יש לכם עניין.

אנו מציעים שילוב של מקצועיות חסרת פשרות, מוניטין של יושרה מוכחת, ניסיון רב בכל תחומי שמאות המקרקעין ובניהול נכסים ברחבי הארץ, תשתית חזקה מבחינה מקצועית וטכנולוגית וכוח אדם איכותי, מקצועי ומסור.

  

אנחנו כאן על מנת לסייע בידיכם לגלות בנוסף לשורה התחתונה,  מידע רב וחיוני שיאפשר לכם קבלת החלטות ראויות על בסיס נתונים תקף ומעודכן, ובטוחים שתמצאו בנו אכסניה מקצועית ראויה לליווי פעילויותיכם בענף הנדל"ן.